Ogłoszenie archiwalne

Działka, ul. Kanałowa

Kanałowa, Choszczno, zachodniopomorskie

  • 34 900 zł
  • 500 m²
  • 69,80 zł/m²

Działka, ul. Kanałowa

Kanałowa, Choszczno, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
7 lipca 2025

34 900 zł

500 m²

69,80 zł/m²

Działka, ul. Kanałowa

Zaktualizowane: 7 lipca 2025

34 900 zł 500 m² 69,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 34 900 zł (69,80 zł/m²)
  • Forma własności: dzierżawa
  • Działka: OGRODNICZA, 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kupujący bez prowizji
Oferuję na sprzedaż działkę na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Stefana Czarnieckiego przy ul. Kanałowej w Choszcznie:
Szczegóły:
- Powierzchnia: 500 m2
- Altanka o pow. wewnętrznej 21 m2, zadbana, z pełnym wyposażeniem oraz tarasem. Kominek i drewutnia na drzewo.
- Folia na pomidory.
- Woda: Dostępna na działce.
- Podłączony Prąd
- Nasadzenia: Bogaty zestaw drzew i krzewów owocowych, m.in. (...)

Kontakt

Agent

Krzysztof Fidosz

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!