Mieszkanie, ul. Wolności
Wolności, Choszczno, zachodniopomorskie
- 299 000 zł
- 60,23 m²
- 4 964,30 zł/m²
Izabela Urbaniak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wolności
Wolności, Choszczno, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
3 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wolności
Zaktualizowane: 3 maja 2026
299 000 zł 60,23 m² 4 964,30 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/4
3
1976
parking strzeżony w pobliżu
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1976Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (4 964,30 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60,23 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, wielopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 450 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, pralka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
- Źródło: biuro nieruchomości: Fidosz Consulting Krzysztof Fidosz, zaktualizowane: 03.05.2026
- numer ogłoszenia: 185/FDS/MS
Lokalizacja
- Adres: Wolności, Choszczno, choszczeński, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych
Opis nieruchomości
NOWA, NIŻSZA CENA - 299 000 zł!
0% prowizji dla kupującego
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w ścisłym centrum Choszczna, przy ul. Wolności 32. Lokal znajduje się na 3. piętrze w niskim bloku i ma powierzchnię 60,23 m2 + piwnica. (...)
785 120...
785 120 002